Дома / Вицови / Еротски

Еротски

Шофер

Трпе му бил шофер на директорот, во компанијата кај што работел. Директорот имал многу јака секретарка, на која Трпе и го имал удрено меракот, па цело време и се пуштал. На девојката и здосадило и му рекла: – Добро бе Трпе, ако можеш да ме ебеш 3 саати без престан, …

Повеќе...

Оргазам

Оди Трпе на доктор: – Докторе, жена ми не може да постигне оргазам! – А како го правите сексот? – Епа легнуваме на левата страна, и така секој пат. – Зошто не пробате на десно? – Како така бе докторе на десно, зарем со лицето кон мама?

Повеќе...

Прва брачна ноќ

Невеста пред прва брачна ноќ, уплашена дека мажот ќе ја остави зошто не е невина отишла кај својата баба да се посоветува. Бабата и кажала да стави слива долу и младоженецот кога ќе бута сливата ќе пукне или ќе падне. Направила така невестата, ама ноќта сливата и паднала на кревет, …

Повеќе...

Дедо Мраз

На Нова Година, Дедо Мраз ги испорачува подароците. Брза како луд да стигне на време, испотен се протнува низ еден оџак и што да види. Гола девојка спие откриена во креветот. Дедо Мраз си помислува: – Дали да ја искористам или не?! Ако ја искористам нема да стигнам на време …

Повеќе...

Верност

Цветко и вика на жена си: – Жено, морам да ти се исповедам нешто… – Што си направил сега?! – Кога имаме секс цело време мислам на Трпана. – Ѓубре едно! Јас со кој и да имам секс, само на тебе мислам.

Повеќе...

Филм

Се враќа мажот од работа дома каде жена му го чека во секси црн долен веш и му вика: – Мужу сакам да имаме филмски секс! Мажот и залепува шамар, ја врзува за радијатор, оноди од позади, ја скубе за коса, па и мава уште два три шамари и конечно …

Повеќе...

Вадење

Трпана работела во бавча наведната. Комшијата Цветко ја забележал и полека дошол до неа, и го бапнал отпозади. – Аууу, Цветко комши ти си?! – Јас сум Трпано. Да го вадам ли?! – Е, не го вади сеа… ама друг пат прашај.

Повеќе...

Црешни

Се качила Трпана на дрво да јаде црешни… Проаѓа Трпе и и вели: – Трпаноо симни се од црешната… Трпана му вика: -Ааааа не, ќе ме е*еш… А он одговара: – Не бре Трпано, не ми се сака… Трпана: Епа ако не ти се сака, зошто да се симнам?!

Повеќе...

Дипли

Трпе мести огледало дома: – Доволно е една типла, ќе држи. А Трпана му враќа: – Штом има две дупки, треба две да се стават. – Добро, вечер кога ќе легнеме ќе те потсетам на ова.

Повеќе...

Склероза

Богат 90 годишен дедо се оженил со некоја доста помлада од него, 25 годишна женска. Прва брачна ноќ. Дедото чука на вратата од спалната и вели: – Мила, може да си ја извршам брачната обврска? – Секако. Дедото влегува во спалната, завршуваат работа и излегува. После неколку минути пак се …

Повеќе...

Настинка

Во автобус дечко пушта рака помеѓу бутовите на девојката. – Што правиш? – Прашува таа. – Па, хм… си ја топлам раката да не настинам – збунето одговорил тој. – Од ушите се настинува, од ушите!

Повеќе...