Дома / Вицови / Еротски (страна 2)

Еротски

Лек

Трпе ја носи Трпана на доктор. Трпана му се жали на докторот дека немала секс со години. Докторот има секс со Трпана пред Трпе и му вели: – Е ова и треба на жената, 3 пати неделно. Трпе замислено одговара: – Докторе, во понеделник и среда можам да ја носам, …

Повеќе...

Заем

Трпе ја среќавал комшивката која била многу убава, но била мажена. Секогаш кога ќе ја сретнел и велел: – Леле какво парче си, штом те видам, полудувам. Еден ден таа застанала и рекла: – Постојано зборуваш а ништо не превземаш. Донеси ми 1000 евра и работата е завршена. – Сериозно?! …

Повеќе...

Љубов

– Бабо, шо е тоа секс? – Е ќерко, кога бев млада, копав у нива, и знаеш како е, ратно стање, доаѓа еден млад Германец, ме обљубува и ми остава пари. – А бабо, шо е тоа групен секс? – Па после тоа стално доаѓаа неговите другари, ме обљубуваа и …

Повеќе...

Казна

Разговараат двајца пријатели: – Што има ново? – Се оженив за полицајка. – Ооо, честито! И како е? – Ќути не прашувај… Уште на првата брачна ноќ ми залепи 2 казни. – За што? – Едната за зголемена брзина, а втората за влез на погрешно место!

Повеќе...

Осмици

Даѓа дома Трпе и и вика на Трпана: -Трпано, ќе те оставу. -Зашто бре Трпе? -Низ град се зборе дека си се сексала многу. -Трпе, да те питам неколку работе, па после ме остављај.Чувам ли ти децу? -Трпано, што е право право е, немам никакву примедбу за тој. -Трпе, готву …

Повеќе...

Авион

УЛАЗА ПЕДЕР У АПТЕКУ И ТРАЖИ ВИАГРУ : – ПРОДАВАЧКА : аааааааа днска ќе га дизамо авион а? – ПЕДЕР : аааааааа НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, днска ја ќе се возу!

Повеќе...

Циркуз

Дресер во циркуз излегува со мајмун на рамо. – Дали знаете што знае овој мајмун да прави?! Гледајте сега! Дресерот му мава шамар на мајмунот, мајмунот се симнува, му ги откопчува панталоните, завршува работа и се качува пак на рамења. – Дали некој од публиката сака да проба?! Од публиката …

Повеќе...

Заем

Трпана лута му се дере на Трпе: – Од денес ќе плаќаш за сé; ручек 10 евра; перење 10 evra, пеглање 10 евра… Трпе ја слуша и заводливо и вика: – Срце а да не се караме да водиме љубов? – И тоа ќе те чини 100 евра! – Епа …

Повеќе...

Сообраќајка

Трпе направил сообраќајка и го однеле во болница. Медицинската сестра го прашала како се чувствува. – Добар сум, само те молам ај види дали ми е здрав алатот. – Не биди безобразен, не можам. – Ај те молам, најважно е алатот да ми е здрав. Медицинската сестра го сожалила и …

Повеќе...

Пожарникар

Маж пожарникар и вели на жената; – Жено сега ќе си играме пожарникари. – Како? – Епа на команда 1 ќе се соблечеш, на команда 2 ќе одиш во спалната, на команда 3 ќе водиме љубов. После командата 3 жената наеднаш вика: – Команда 4! – Што е команда 4? …

Повеќе...

Инекција

– Ајде, соблечи ги гаќите и врти го газот кон мене! – Не Трпе, не сакам во газот! – Ма не се плаши, ти викам, не боли! – Ааа, Цвета ми кажа болело. – Цвета многу мрдаше, не можев да ја погодам убаво, за тоа ја болело. – А, и …

Повеќе...

Кеиф

Влегува тип во хотел во Кавадарци, и прашува: – Добро вечер, имате ли слободни соби? – Да, имаме. – А сега, може ли нешто да се вечера? – Секако. – А да не нудите, и вечерни услуги? – Да, нудиме, како не, туа е Благето, 50 евра. – А да …

Повеќе...

Секси шоп

Се вратила Трпана од секси шоп и Трпе ја прашува: – Трпано моја како идат вибраторите? – Трпе од 30 до 50 евра има да бираш какви сакаш. – А како „мојов“ колку пари се? – Како „твојот“ има три за сто денари!

Повеќе...