Дома / Вицови / Еротски (страна 3)

Еротски

Доктори

Гинеколог и стоматолог одлучуваат да си ги заменат местата еден ден. Влегува стоматологот кај пациентката на гинекологија, која лежела со раширени нозе, се наведнал и по навика рекол: – Кажи “Ааааа”! Жената се штрекнала, ги стиснала нозете и исплашено рекла: – Немојте докторе, не ја учете да збори, ќе му …

Повеќе...

Главоболка

Неандерталец и вели на жена си: – Ај да се онадиме! – Абе чоек кај најде сега? Земал со стапот ја удирил по глава и пак ја прашува: – Сеа ќе се онадиме или не? – Море чоек, остај ме сега главата ме боли!

Повеќе...

Шофер

Трпе му бил шофер на директорот, во компанијата кај што работел. Директорот имал многу јака секретарка, на која Трпе и го имал удрено меракот, па цело време и се пуштал. На девојката и здосадило и му рекла: – Добро бе Трпе, ако можеш да ме ебеш 3 саати без престан, …

Повеќе...

Оргазам

Оди Трпе на доктор: – Докторе, жена ми не може да постигне оргазам! – А како го правите сексот? – Епа легнуваме на левата страна, и така секој пат. – Зошто не пробате на десно? – Како така бе докторе на десно, зарем со лицето кон мама?

Повеќе...

Прва брачна ноќ

Невеста пред прва брачна ноќ, уплашена дека мажот ќе ја остави зошто не е невина отишла кај својата баба да се посоветува. Бабата и кажала да стави слива долу и младоженецот кога ќе бута сливата ќе пукне или ќе падне. Направила така невестата, ама ноќта сливата и паднала на кревет, …

Повеќе...

Дедо Мраз

На Нова Година, Дедо Мраз ги испорачува подароците. Брза како луд да стигне на време, испотен се протнува низ еден оџак и што да види. Гола девојка спие откриена во креветот. Дедо Мраз си помислува: – Дали да ја искористам или не?! Ако ја искористам нема да стигнам на време …

Повеќе...

Верност

Цветко и вика на жена си: – Жено, морам да ти се исповедам нешто… – Што си направил сега?! – Кога имаме секс цело време мислам на Трпана. – Ѓубре едно! Јас со кој и да имам секс, само на тебе мислам.

Повеќе...

Филм

Се враќа мажот од работа дома каде жена му го чека во секси црн долен веш и му вика: – Мужу сакам да имаме филмски секс! Мажот и залепува шамар, ја врзува за радијатор, оноди од позади, ја скубе за коса, па и мава уште два три шамари и конечно …

Повеќе...

Вадење

Трпана работела во бавча наведната. Комшијата Цветко ја забележал и полека дошол до неа, и го бапнал отпозади. – Аууу, Цветко комши ти си?! – Јас сум Трпано. Да го вадам ли?! – Е, не го вади сеа… ама друг пат прашај.

Повеќе...

Црешни

Се качила Трпана на дрво да јаде црешни… Проаѓа Трпе и и вели: – Трпаноо симни се од црешната… Трпана му вика: -Ааааа не, ќе ме е*еш… А он одговара: – Не бре Трпано, не ми се сака… Трпана: Епа ако не ти се сака, зошто да се симнам?!

Повеќе...