Дома / Вицови / Изреки / Доручек во кревет

Доручек во кревет

Доручек во кревет е толку романтично и секси се дури не ти падне лажица ајвар на чаршав!

Обиди се со

Кредит

Кога ќе земеш кредит спиеш како бебе. Саат време спиеш, саат време плачеш!