Дома / Пишанки / Неколку луѓе кои си го поминале летото полошо од вас

Неколку луѓе кои си го поминале летото полошо од вас

Сите го сакаме летото.

Забави до бесвест.

Плажа,

Проѕирно чиста вода

И се разбира сонце.

Најважно е летото да сте добро намачкани со крема за сончање.

Затоа што сонцето може да ви го направи ова.

И ова.

Дури ни стопалата не ви се безбедни…

Ауч.

Носењето на маица не помага.

Особено ако е без ракави…

Дури и да се намачкате,

не пробувајте сами…

И не давајте да ве намачкаат вашите другари

Така да, ако сте се чувале добро. Вашето лето сигурно е подобро од летото на овој тип.

Оваа девојка.

И дефинитивно подобро од неа…

Обиди се со

Еве зошто Валентајн е тиња!

Да почнеме од Купид, што по ѓаволите е? Осудени сте и ако не го славите …