Дома / Видео / Туторијал #318

Туторијал #318

Патентираме идеја, како да го натерате другарчето што сака да пие да има поздрав живот. Замислете цела кафана во теретана…

Обиди се со

Грчка виа телепорт

Видеото кое го донесе Вучич на власт… не знам од каде тргаат, ама и од …