Дома / Видео / Предизвик #6

Предизвик #6

Дали попрво би си истетовирале пеги на лицето или би го избричиле секое влакно од своето тело?!

Обиди се со

Туторијал #303

како праивлно се конзумира протеин, презентирано од Арнолд Шварценегер.