Дома / Вицови / Виц на денот / Промашување

Промашување

Што е заедничко помеѓу клиторис, годишнина на брак и вц шоља?
– Машките секогаш ги промашуваат.

Обиди се со

Змија

Си иде Трпе у 5 сабајле пијан, лази по земјата у дворот, гледа пред него …