Дома / Вицови / Разно / Тетоважа

Тетоважа

Мама рече, ако се истетовирам, одма ќе ме избрка од дома. Тато прв се истетовира…

Обиди се со

Висина

Отишја Кумановац с’с девојку у дискотеку да играв, она висока 180, а он 160. – …