Дома / Вицови / Разно / Извршител

Извршител

Ми се јави еден извршител прееска…
– Ми вика шо сакаш да ти земам за роденден!?

Обиди се со

Потомство

Четири католички свештеници и една калуѓерка пијат кафе во кафуле на плоштадот „Св. Петар“ во …