Дома / Вицови / Храброст

Храброст

Таа:
– Сакам храбри мажи.
Тој:
– Си се здебелила.

Обиди се со

Крајници

После оперативниот зафат на една згодна русокоса, докторот и врши контрола. – Докторе што мислите, …