Дома / Вицови / Разно / Бизнис план

Бизнис план

Силикон во градите, силикон во задникот, хијалурон во усните, а стои на станицата и чека да дојде автобус.
Тоа се вика нереализиран бизнис план…

Обиди се со

Рецепт

Машки рецепт за сарма. Потребни состојки: – 1 зелка; – 500 грама мелено месо; – ...