Дома / Вицови / Разно / Рецепт

Рецепт

Машки рецепт за сарма.
Потребни состојки:
– 1 зелка;
– 500 грама мелено месо;
– 1 шолја ориз;
– 1 жена.

Обиди се со

Часовник

Му подариле на еден македонски мафијаш златен Ролекс. Кога му го врачиле подарокот, тој го ...