Дома / Вицови / Разно / Фалење

Фалење

Никогаш не го фали мажот пред пријателките!
– Зошто?
– Ама има расипани, проверуваат…

Обиди се со

Рецепт

Машки рецепт за сарма. Потребни состојки: – 1 зелка; – 500 грама мелено месо; – ...