Дома / Вицови / Разно / Чорапи

Чорапи

– Брат не соблакам патики,испотени ми се чорапите.
– И мене ми се бели.

Обиди се со

Табла јајца

Оди фраер кај господ и му се жали: – Дедо боже ти не си фер ...