Дома / Вицови / Расистички / Французинка

Французинка

Ром се оженил со французинка. После една недела го прашуваат:
-Како оди?
-Се разведовме!
-Зошто?
-Многу прљава бе. Секој ден се бања…

Обиди се со

Влав на хот лајн

Се јавува влав на Хот-лајн. Девојката му вели: – Ќе направам сѐ за тебе… Влавот: ...