Дома / Вицови / Еротски (страна 5)

Еротски

Секс кукла

Разговараат двајца пријатели.
– Вчера си купив гумена секс кукла.
– И, ти се допадна ли? – прашува другиот
– Не. Само што ја каснав за цицка, таа прдна и одлета

13 сантиметри

Иде Трпана кај пластичен хирург.
Докторот:
– Што е вашиот проблем г-ѓо?
– Паа… маж ми!
– А во што е неговиот проблем?
– Па… мал му е.
– Колкав му е?
– 13 сантиметри.
– Па г-ѓо, 13 сантиметри е доволен за задоволство на сите жени во интимниот однос.
– Па докторе одземете 5см од мојот стомак, 5 од неговиот, и колку остануваат!?

Секс со колешката

Трпе сакал да има секс со својата колешка. Бил толку очаен што отишол и ја прашал:
– Ако ти дадам 5.000 денари ќе ми дадеш ли?
– НЕ!
– Ќе бидам брз, ќе ги фрлам парите на масата, ти ќе се наведнеш и додека ги собереш јас ќе бидам готов.
Таа си помислила за момент дека треба да си го праша дечкото. Дечко и и рекол:
– Побарај му 10.000 и он кога ќе ти ги фрли парите ти брзо ќе ги земеш, а он не би можел ни пантолоните да ги соблече.
Поминало саат и пол, дечкото се загрижил и и се јавил на својата девојка. Кога ја прашал што се задржала толку многу, таа му одговорила:
– Идиотот само монети имаше.

Ќе те познае

Трпе:
– Гледај жено, ми стана.
Трпана:
– Е па ајде што чекаш, почни да ме сексаш.
Трпе:
– Ама ќути не викај толку, ќе те познае по гласот.

Секретарка

Доага директорот од сабајле на работа и ја гледа секретарката како се прозева и се протегнува целата и ја прашува..
– Што ти е вака од сабајле?
А она срамежливо:
– Ееееее директоре, па ништо не ми е…
Тој упорно:
– Штом вака толку се тегнеш и се прозеваш, или ти се спие, или ти се ебе.
Она пак:
– Не, не ништо не ми е.
И директорот си заминал.Д ругиот ден повторно истата ситуација. Влегува директорот и секретарката се прозева и вели:
– Леле, ама ич не ми се спие…

Престанување

Цветко оди на доктор. Докторот му вика:
– Мора да престанеш да дркаш!
– А зошто?
– За да те прегледам.

Бакни го

Била жената на погреб кај мажот и попот и вели:
– Бакни го пред да влезе.
– Ех тоа цел живот мажот ми го збореше.

Гледање во очи

– Трпе, ја гледаш ли Трпана за време на секс во очи?
– Уф, еднаш ја погледнав.
– И…?
– Жива катастрофа!
– Е зошто?
– Баш тогаш влегуваше во спалната.

Финти

Трпе ја прашува Трпана:
– Трпано зборуваше со нашата ќерка за секс.
– Да.
– И?
– Врти се да видиш кои финти ми ги покажа.

Интелектулаец

Разговараат две проститутки.
– Вчера на работа ми дојде еден интелектуалец.
– Еј интелектуалец! Како беше?
– Па ништо посебно, се соблече и ми вика ова е пенис…
– Пенис?! Имало и такво нешто?
– Да бе, тоа ти е како кур само помало!