Дома / Вицови / Еротски (страна 4)

Еротски

Тетоважа

Жено ќе истетовирам дрво на стомакот!
Жената – Што ќе ти е тоа дрво некое?
Мажот – Кога ќе ми го пушиш да ти држи сенка.

Комарец

Трпе и Трпана воделе љубов и одеднаш еден комарец и влегол на жената меѓу нозете. Веднаш отишле на доктор.
– Ништо страшно, рекол докторот. Јас ќе си го намачкам со специјален леплив крем, ќе го ставам еднаш и комарецот ќе се залепи. Така медицината ги решава овие проблеми.
Го ставил еднаш, го извадил и нема ништо. Уште еднаш и пак ништо. Почнал да го става и да го вади. Трпе вознемирено запрашал:
– Еее што правиш?
Докторот:
– Јас можеби нема да го извадам комарецот, ама ќе го смачкам!

Давање

Некој дечко фатил влаинка за девојка и и вика:
– Дај бе испуши ми го.
– Не може!
– А да ти го дадам да ми го испушиш?
– Давај!

Топло

– Госпоѓо зошто сте ги ставиле така рацете меѓу нозете?
– Па ми студат рацете, а тука е топло…
– Епа право да ви кажам ми замрзнаа ушиве, дајте малку главата да ја ставам таму.

Перверзен татко

Трпе и Трпана занесени заборавиле да земат презерватив, па Трпе гол истрчал до тоалетот по презерватив, кога во ходникот го сретнал малиот син.
– Тато што правиш?
– Ништо сине, ја бркам мачката.
– Аман бе тато колку си перверзен, мама не ти е доволна?

Ерекција

Трпе се јавува на брза помош:
– Ало, ми треба помош!
– Што е проблемот?
– Пиев вијагра и ерекцијата ми трае веќе повеќе од 4 часа.
– И што?
– Па во упатството е напишано дека ако ерекцијата трае повеќе од 4 часа, треба да се јавите на доктор!
– Добро, сега ќе ви испратиме амбулантно возило.
– А и друго сакам да ви кажам!
– Кажете?
– Може ли, наместо доктор, да испратите медицинска сестра? Ако може и две, уште подобро…

Услуга за услуга

Трпе ја носи љубовницата во мотел. Си легнале, а љубовницата му рекла:
– Знаеш што, лошо ми е ај да оставиме сексот за утре.
Трпе се согласил и легнале да спијат. Љубовницата се обидела да заспие, ама не можела зошто некој од соседната соба многу ‘рчел. Не можела да издржи па тропнала по ѕидот и викнала:
– Еј комшија! Ве молам излезете надвор испушете една цигара за десетина минути, не можам да заспијам од вашето ‘рчење.
Од соседната соба се слушнало:
– Ок, нема проблем излегувам…
Рчењето престанало, љубовницата успеала да заспие.
Утрото се разбудиле и започнале со сексот. Офкањето било се посилно и посилно. По некое време се слушнало тропање и глас од соседната соба.
– Комшивке, ќе може ли услуга за услуга? Излези и испуши цигара едно десетина минути, не можам да си ги облечам панталоните!

Пчела

Еден ден, еден млад пар имале секс во собата. Случајно, една пчела влегла во собата преку прозорот. Девојката кога ги раширила нозете пчелата и влегла во вагината. Девојката почнала да вика:
– Помош, пчела ми влегла во пи**ата.
Сопругот, веднаш ја однел во болница и му ја објаснил ситуацијата на докторот.
Докторот си помислил за момент и рекол:
– Хмммм, незгодна ситуација. Но имам решение ако вашиот сопруг би се согласил.
Сопругот, многу загрижен се согласил докторот да направи било што за да ја отстрани пчелата од вагината на жена му. Докторот рекол:
– ОК, сега ќе направам вака. Ќе ставам малку мед на мојот пенис, и ќе го ставам во вагината на вашата жена. Кога ќе почуствувам дека пчелата се доближува до мојот пенис, јас ќе го вадам пенисот полека и пчелата би требало да излезе.
Сопругот се согласил. Жената рекла:
– Да, да, било што само да ја извадите пчелата.
Докторот направил како што рекол и почнал да го става пенисот во вагината на жената. После неколку мазни потези докторот рекол:
– Мислам дека пчелата сеуште не го почувствувала медот. Можеби би требало да го ставам к**от подлабоко.
И докторот продолжил се посилно и посилно ставајќи и го пенисот се подлабоко. Жената почнала да трепери и да вика од возбуда.
Докторот, концентирајќи се многу, изгледаше како да ужива. Потоа ги стави своите раце на цицките на жената викајќи и он од задоволство. Сопругот на таа точка одеднаш се изнервирал и викнал:
– Почекај малку. Што по ѓаволите мислиш дека правиш.
Докторот одговорил:
– Промена на планот, ќе го удавам копилето.

Порничи

Трпе и Трпана гледаат порнич. Излегува еден црнец и Трпе воодушевен:
– Лелеееее Трпано на овој му е поголем и од мојот.
– Стварно му е голем, оваков у цело Скопје нема!

Поситно

Се вози Трпана со такси, и кога требала да плати видела дека нема пари.
И што да прави, си ја поткренала сукњичката.
– Може да платам со ова?
Таксистов ја гледа и се чуди:
– Извини, ама немаш нешто поситно!?