Дома / Вицови / Еротски (страна 20)

Еротски

Во уво

Некој маж многу сакал да и го стави на својата жена во уво и цело време и викал:
– Жено, сакам да ти го турам во уво, може?
А жената на тоа одговарала не. Мажот повторно, абе жено сакам да ти го турам во уво и така неколку пати, и жената целата изнервирана одговара:
– Да бе мажу вчера за малку ќе ме онемеше, а сега сакаш да ме оглувиш?

Електрик

Си бил некој човек кој пател од слаба ерекција… Побарал совет од лекар, овој му препишал вијагра. Човекот среќен испил 2-3 апчиња одеднаш и нон стоп му бил дигнат. Среќен така е*ел се што стигнал, жена , деца , комшии сите селани по ред све живо по*бал… Сега пак проблем било да го симне. Се појавува пак кај докторот.
– Колку апчиња испи?
– 2-3.
– А ууууу… си претерал. Сега пробај дома со струја некако пецни го па треба да се спушти.
Видел невидел човеков отишол дома, во дворот нашол акумулатор го поврзал и го пецкал… Го видел некој соселанец, сиот исплашен се растрчал низ селото и на цел глас викал:
– Бегајте луѓеееее … Овој пак го полнииии…

Анестезиолог

По жешка нок, русокоса го прашува господинот што лежи покрај неа:
– Дали сте анестезиолог?
– Да, како знаеш?
– Па ништо не почувствував.

Филозофија

За првиот секс имаш со кој, ама немаш со што. За вториот секс имаш со што, ама немаш со кој. За третиот секс имаш со што, имаш со кој, ама немаш каде. За четвртиот секс имаш со што, имаш со кој, имаш каде, ама зошто?

Лош ден

Паднал Цветко со авион на остров со домордци и немал шо да прави па решил дневник да води и пишувал:
– Прв ден: убав ден, се изгуби жената на главатарот сите ја бараме низ џунглата, кога ќе ја најдеме сите ќе ја ебаме.
– Втор ден: уште поубав ден, се изгуби ќерката на главатарот и кога ќе ја најдеме сите ќе ја ебаме.
– Трет ден: Лош ден! Јас се изгубив…

Секс

Се сексаат струмицанец и французинка на плажа. После таа му вели:
-ж тем,ж тем!
А овој и вели:
-е как нема да жтејш гледи каква песок има, ти кажах да постелме…

Секс

Татко и Мајка решаваат да се сексаат арно ама децата нонстоп со нив по дома и никако не можат па тој и рекол кога ке седнеме да ручаме ти ке си истуриш супа на тебе и ке одиш до тоалет и ја као ке идам да ти помогнам и ке напраиме работа. И добро седнале да ручаат и мајката истурила супа на неа и почнала леле што напраив па таткото почнал да и вика несмасна кокошко и отишла оваа во тоалет и татково вика ке идам ја да и помогнам и почнале таму работа да праат и после некое време едно од децава  вика што направија бе овие ке одам да видам и кога отишол да види гледа дека се сексаат и вика: Немој некој да истурил супа тато ке го утепа од ебење!

Банана

Си биле мајка, татко и син. Мајката и таткото сакале да се сексаат, ама синот сметал и првата вечер мајката го прашува синот:
– Сине спиеш?
– Не.
И мајката му удира шамар. Другиот ден:
– Сине спиеш?
– Не.
И мајката пак му удира шамар. Третиот ден:
– Сине спиеш?
Синот ќути. После 5 минути:
– Сине спиеш?
Пак ќути и мајката му вика на мажот:
– Влагај ја бананата!
И синот:
– И јас сакам банана!!!

Жиж

Дедо немал секс со баба подолго време.Седејки до ќумбето му се дигнал и радосен и вика на баба да оди горе во спалната и да се спреми. Идејки нагоре со бастунот му требало повеќе време почнал да му се спушта и пак се вратил назад да се грее. Така неколку пати. Се изнервирал дедо го земал лопатчето го наполнил со жар и пак почнал да се качува нагоре. Кога видел дека пак почнува да му се спушта го ставил под него и му рекол:
– ааа  жиж, жиж.

Бакнување

Во кино:
– Може сега да те бакнам?
– Ама само што ти го испушив!
– Мене?!