Дома / Вицови / Еротски (страна 10)

Еротски

Шеќер во прав

Трпе оди кај својот пријател доктор.
– Докторе, абе жената многу си ја сакам, ама некако не можам со неа да имам орелен секс, што да правам, што не е во ред со мене?
– Се е во ред со тебе Трпе, туку земи ти шеќер во прав, посопи ја, и ќе видиш колку ќе ти биде убаво, слаткоини, прсти ќе излижеш.
После некој ден ете го Трпе пак кај докторот, целиот потечен во очите.
– Што ти е бре црни Трпе?
– А бе се беше како кажа, слаткоини, ама кога ќе прднеше, тоа прав шеќерот се во очи ми одеше.

Сонување

Трпе и вика на Трпана:
– Те сонував драга како шекер, цела ноќ те лижев, уф уф уф..
– Па подобро ќе беше да ме сонуваше како бибер драги, па да ме толчеше цела вечер.

Штурци

Дечкото го паркира автомобилот на Водно.
– Колку прекрасна вечер! – романтично воздивнува девојката – толку е тивко, слушни ги само штурците.
Дечкото:
– Тоа не се штурци, патенти се.

Уживање

Ја прашуваат бабата:
– Бабо, кој ужива повеќе во сексот, мажите или жените?
А бабата им одговара:
– Кога ве чеша увото и кога ќе го ставите прстот, кој ужива повеќе, прстот или увото?

Лекови

УГАНДИН® – Се зема анално; препорачливо наутро или пред легнување.
ПРИМИЦЕЛ® – Aанално или орално, по ваш избор; после ручек.
МИГОЦИЦАЛ® – Орално; три пати на ден пред јадење.
ГАЗОПРИМ® – Анално; приквечер.
ТИНКАНТИН® – Се мачка на гради; во било кое време.

Последниот Мохиканец

Трпе и Трпана се сексале после подолго време и после пола саат Трпе ја прашува Трпана:
– Добро жено, чувствуваш ли ти нешто?
– Не!
Трпе и ја бутнал раката и пак ја прашува:
– Добро, а сега чувствуваш нешто?
– Не!
И ја бутнал ногата и пак ја прашува:
– Добро, а сега чувствуваш нешто?
– Не!
Ја извадил ногата, ама му останала кондурата внатре па влегол да си ја побара. Барајќи ја видел некој индијанец, па го прашал да не ја видел неговата кондура. На тоа му индијанецот му одговорил:
– Не, а ти да не го виде моето племе?

Кондоми

Влага Цветко во аптека и прашува:
– Имате ли кондоми со вкус на цреша?
Аптекарката му одговара:
– Немаме.
– А имате ли со вкус на јагода?
– Немаме.
– А со вкус на портокал?
– Ни такви немаме.
Во тој момент се умешал дедото што чекал ред:
– Синко, ти ќе ебеш или ќе правиш компот?

Куме

Колега го враќа Трпе дома од работа. Застануваат пред куќата, кога Трпе гледа низ прозор како кумот му ја ебе жената. Таман да земе некој стап да ги утепа двајцата, колегава го смирува:
– Абе немој Трпе, сепак ти е кум, немој да избрзаш.
Влегува Трпе дома потсмирен, и му вика на кумот:
– Кај си бе куме, може една ракиичка?
– Може, зошто да не! – збунет кумов.
– Па што има куме, како живот, работиш ли нешто?
– Па, се наоѓа, тук и таму.
– А ебеш ли куме нешто?
– Па и тоа се наоѓа, тук и таму.
– Па иди ТАМУ, пичка ти материна, иди ТАМУ!