Дома / Вицови / Еротски

Еротски

Када

Трпе се дере од кадата:
– Трпано доаѓај брзо, ми се крена!
Трпана влага и му вика:
– Море не ти се кринал, ти испливал…

Трофазна

Еден млад електричар му објаснува на пријател:
– Морам да најдам трофазна жена!
– Што значи тоа?
– Епа, да биде домаќинка во кујна, убавица на гости и курва во кревет!
После неколку години се среќаваат повторно:
– Ја најде ли трофазната жена?
– Јо најдов! Ама, има мал проблем.
– Каков?
– Па, фазите се имешани. Во кујна е убавица, во кревет е домаќинка, а на гости е курва!

Проблем

Некој човек имал проблеми со ерекцијата, побарал совет од доктор и овој му препишал вијагра.. Човекот испил 3-4 апчиња наеднаш и нон стоп му бил дигнат..
Така тој срeќен ебел се што мрда жени, деца, комшии, сите сељаци по ред…
Ама сега па имал проблем не може да го спушти… Отишол пак на доктор..
– Колку апчиња испи?
– Па 3-4…
– Ааа па ти си претерал… Сега ќе отидеш дома и ќе пробаш со струја да го пецнеш и ќе се спушти…
Дошол човекот дома, во двор нашол акумулатор, земал кабли и го пецкал… Некој комшија го вишол како го пецкал и почнал да трча по селото и на цел глас да вика:
– БЕГАЈТЕЕЕЕ ЛУЃЕЕЕЕ… ОВОЈ ПАК ГО ПОЛНИИИИ!

Тројка

Трпана му вели на Трпе:
-Трпеее! Зошто се лутиш?! Нели идејата за тројка беше твоја?
-Точно! Ама сепак мислев дека и јас ќе учествувам…

Вијагра

Купил Трпе вијагра и се враќа дома.
Ја пие и му се дигнал, ама тамам Трпана се соблекла гола, му паднал… и оваа го прашува:
– Еее, што му е сеа?!
– Џабе вијаграта Трпано, те позна!

Задоволство

Жената му вели на мажот:
– Душо, измислив начин како да чувствувам задоволство од сексот со тебе, иако сме 10 години во брак?
– Како?
– Ќе си плаќаш!

Жени

Што мислат жените за време на секс:
– На 16 години: леле да не дознае мама.
– На 26 години: леле да не останам трудна.
– На 36 години: леле маж ми да не дознае!!
– На 46 години: леле да не му падне!

Температура

Жената кренала температура и мажот ја однел на доктор. Бидејќи премногу се задржала внатре кај докторот, мажот не издржал, ја отворил вратата и го фатил докторот како ја „работи“ жена му од позади.
– Што правиш бе?
– Па… ѝ мерам температура! – Промрморел докторот.
Мажот бркнал во џебот, извадил пиштол, го насочил кон докторот и налутено рекол:
– Вади го полека и моли се на него да има бројки…

Донација

Младиот комшија ја среќава комшивката во лифтот.
– Каде ќе одиш, Трпано? – Прашува комшијата.
– Одам да давам крв.
– Колку се плаќа за давање на крв?
– Па 20 евра.
– Леле, малку! Јас, пак, одам да донирам сперма и банката ми плаќа 50 евра.
Трпана стегнува усни и луто тргнува напред. Наредниот ден, пак се среќаваат во лифтот.
– Пак ли крв ќе даваш, Трпана?
– М-мм…, одговара таа со полна уста!

СМС

Директорот излегува од работа и оди во викендицата со секретарката. Коњак. Бонбони… Заеднички туш… Жестоко…
Вечерта се враќа дома, уморен поглед, бакнеж и молба кон сопругата:
– Те молам постави ја вечерата, денес се уморив како куче.
Жената оди во кујната и му поставува кременадли, му отвара пиво и на крај му дава десерт.
Легнуваат во спалната, свети само телевизорот.
Жената вели:
– Цел ден го чекам овој момент и одвај дочекав да си дојдеш и наеднаш – СМС.
– Тој скокнува бос, брзо го грабнува телефонот од масата и трча во тоалетот.
Се затвора внатре за да ја прочита пораката на раат:
– „Те сакам! Мислиш ли на мене? Колку јако беше денес, колку чувства имаше! А тој фантастичен оргазам. Таква сласт и задоволство. Не ли е тоа Рајот?“
Тој брзо ја брише пораката. Си ја поправа пижамата, излегува и си мисли – „Мора да бидам повнимателен во иднина. Во душата ми е пролет, но не дај боже жена ми да разбере.“ и излегува од тоалетот а жената со ладен поглед го чека пред вратата и налутено му вели:
– Зошто го зеде мојот телефон?!